کوله پشتی پهپاد نظامی جمر تک نفره با فاصله 5 کیلومتری

کوله پشتی پهپاد نظامی جمر تک نفره با فاصله 5 کیلومتری

جزئیات محصول:

محل منبع: جیاکسینگ، ژجیانگ، چین
نام تجاری: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
شماره مدل: ZD-GR030/550

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره
قیمت: negotiable
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: مسدود کننده پهپاد کوله پشتی فرکانس پارازیت: 0.9G تا 5.8G
فاصله گیر کردن: 5 کیلومتر منبع تغذیه: باتری لیتیومی داخلی
ابعاد: 41cmX32cmX17cm کارکرد: حفاظت از امنیت عمومی
برجسته:

گیر کردن پهپادهای نظامی 5 کیلومتری

,

گیر کردن پهپادهای نظامی کوله پشتی

,

جمر هواپیماهای بدون سرنشین تک نفره

توضیحات محصول

کوله پشتی نظامی پهپاد جمر تک نفره با فاصله پارازیت 5 کیلومتری کار می کند

 

1. بررسی اجمالی

امروزه پهپادهای کوچک با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم در بین غیرنظامیان محبوب شده اند.این می تواند توسط مردم برای بسیاری از کاربردها مانند عکاسی هوایی، نقشه برداری، مدیریت ترافیک، بررسی خطوط برق، سم پاشی، شناسایی ضد تروریسم و ​​نجات افراد مورد استفاده قرار گیرد.


با این حال، پهپادها نیز تأثیر منفی بر جامعه دارند.برخی از سرگرمی‌های هواپیماهای بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین خود را در اطراف فرودگاه و برخی مکان‌های شلوغ بازی می‌کنند.جنایتکاران از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل مواد مخدر، فرار از زندان، جاسوسی از پایگاه های نظامی، پخش اعلامیه ها و تحویل چیزهای خطرناک استفاده می کنند.
هنگامی که هواپیماهای بدون سرنشین با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم وارد مناطق مهم یا حساس می شوند، افراد نیاز فوری به دانستن روش های مقابله با این پهپادها در لحظه ظهور دارند.علاوه بر افزایش نظارت، تجهیزات تکنیکی نیز مهم است.

 

ZD-GR030/550 کوله پشتی Drone Jammer از فناوری کد تداخل دیجیتال خودکار استفاده می کند. با انتشار سیگنال تداخل بی سیم، کانال های کنترل از راه دور را در محدوده 0.9GHZ تا 5.8GHz پهپاد مسدود می کند.سپس پهپاد را نمی توان از راه دور کنترل کرد و از مسیر اصلی پرواز دور شد.(ممکن است هواپیمای بدون سرنشین فرود بیاید یا به نقطه شروع بازگردد). باتری داخلی می تواند از پارازیت ها برای کار مداوم به مدت 2.5 ساعت پشتیبانی کند که اثربخشی ماموریت های پارازیت را تضمین می کند.این می تواند از مجرمانی که از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام کارهای غیرقانونی مانند بمب گذاری، جاسوسی پایگاه نظامی، توزیع اعلامیه، تحویل اشیاء خطرناک و سایر اقدامات مضر استفاده می کنند، جلوگیری کند.باید برای حفاظت از امنیت مکان های مهم و رهبران سیاسی مهم استفاده شود.


ZD-GR030/550 کوله پشتی Drone Jammer توسط شرکت ZhejiangZhongdeng electronic technology Co.Ltd ساخته شده است.از مزایای این پارازیت می توان به فرکانس پارازیت کامل و زمان کار مداوم طولانی اشاره کرد.به طور گسترده ای برای حفاظت از امنیت کنفرانس های مهم، گردهمایی های بزرگ و مکان های مهم استفاده می شود.

 

2. توابع

1) می تواند به طور موثر سیگنال کنترل پهپادهای کوچک را با سرعت کم و ارتفاع کم مانند پهپادهای کنترل از راه دور بی سیم و هواپیماهای بدون سرنشین با سیستم ناوبری GPS، Glonass، Beidou تداخل کند.پهپادهای مزاحم از راه دور کنترل نخواهند شد و به نقطه شروع یا فرود برمی گردند

.2) هنگامی که مشخص شد پهپادهای غیرقانونی به منطقه هشدار نزدیک شده یا وارد آن می شوند، دستور پارازیت فوراً آنها را مختل می کند.

 

3. مزایا

1)فرکانس پارازیت کاملاین محصول شامل تمامی باندهای کنترل از راه دور پهپادهای کوچک با سرعت کم و ارتفاع کم در بازار فعلی می باشد.این باندها شامل 900 مگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز و GPS هستند.

2)فاصله پارازیت طولانیمسافت موثر پارازیت 5 کیلومتری دارد.

3) تیمنبع تغذیه می تواند باعث شود تا پارازیت 2.5 ساعت کار کندکه اثربخشی ماموریت های پارازیت را تضمین می کند.
4)می تواند در برخی شرایط خاص کار کندمانند باران ملایم، برف و محیط وحشی با دمای پایین.

 

4. مشخصات فنی

1) باندهای کاری: 5 باند
ناوبری ماهواره ای 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou
پهپاد 2.4G:2405-2483MHz با فرکانس سیگنال کنترلی 2.4G
پهپاد 5.8G:5725-5850MHz با فرکانس سیگنال کنترلی 5.8G
F1, F2: اینها باندهای ویژه ای هستند که در مورد باندهای پهپاد کشورهای مختلف تصمیم گیری می شود.
2) فاصله گیر کردن
کمتر از 5000 متر نیست

3) آنتن (2 آنتن)
یک آنتن یک آنتن دوره ای لاگ است.آنتن دیگر آنتن پنل است.این دو آنتن می توانند در یک آنتن کامل ترکیب شوند.
4) منبع تغذیه (باتری لیتیومی در داخل دستگاه اصلی)
باتری می تواند از دستگاه پشتیبانی کند تا سیگنال ساطع را کمتر از 2.5 ساعت نگه دارد.زمان انتظار دستگاه کمتر از 24 ساعت نیست.
5) وزن تجهیزات: 8 کیلوگرم
6) اندازه: 41X32X17cm
7) ضد آب: می تواند در باران کم کار کند
8) عملیات: ابتدا کاربر با استفاده از تلسکوپ از راه دور به دنبال هواپیماهای بدون سرنشین می گردد.هنگامی که مشاهده شود که پهپادهای غیرقانونی نزدیک به منطقه هشدار هستند یا وارد آن می شوند، پارازیت جهت هدف را تحت تاثیر قرار می دهد.علاوه بر این، مسدود کننده را می توان توسط یک نفر اداره کرد.


 

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
کوله پشتی پهپاد نظامی جمر تک نفره با فاصله 5 کیلومتری آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!