• 2 کیلومتر مربع مسدود کننده سیگنال Jammer برای هواپیماهای بدون سرنشین ، طول عمر طولانی
2 کیلومتر مربع مسدود کننده سیگنال Jammer برای هواپیماهای بدون سرنشین ، طول عمر طولانی

2 کیلومتر مربع مسدود کننده سیگنال Jammer برای هواپیماهای بدون سرنشین ، طول عمر طولانی

جزئیات محصول:

محل منبع: جیانگینگ ، ژجیانگ ، چین
نام تجاری: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
شماره مدل: ZD-GR030-2000-A

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: negotiable
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

فرکانس پارازیت: 0.3G تا 5.8G فاصله گیر کردن: 2 کیلومتر
ابعاد: 55x36x23 سانتی متر کارکرد: پهپادهای جم برای حفظ امنیت عمومی
نام محصول: مسدود کننده پهپاد تمام فرکانس دستی
برجسته:

مسدود کننده جهت دار هواپیماهای بدون سرنشین

,

مسدود کننده سیگنال برای هواپیماهای بدون سرنشین

,

مسدود کننده سیگنال دستی با فاصله 2 کیلومتر

توضیحات محصول

گیرکردن سیگنال دستی 2 کیلومتری برای هواپیماهای بدون سرنشین، طول عمر طولانی

 

1. بررسی اجمالی

با توسعه فناوری هواپیماهای بدون سرنشین، پهپادهای کوچک با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم در بین غیرنظامیان محبوب شدند.این می تواند توسط مردم برای بسیاری از کاربردها مانند بررسی خطوط برق، سم پاشی، عکسبرداری هوایی، نقشه برداری، مدیریت ترافیک، شناسایی ضد تروریسم و ​​نجات مردم استفاده شود.
از سوی دیگر، پهپادها نیز می توانند برای جامعه دردسر ایجاد کنند.برخی از سرگرمی‌های هواپیماهای بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین خود را در اطراف فرودگاه و برخی مکان‌های شلوغ بازی می‌کنند.مجرمان از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل مواد مخدر، فرار از زندان، جاسوسی از پایگاه های نظامی، پخش اعلامیه ها و تحویل چیزهای خطرناک استفاده می کنند.هنگامی که پهپادها به مناطق مهم یا حساس نزدیک می شوند، مردم باید با آن برخورد کنند و از هدف مهم در برابر حمله پهپاد محافظت کنند.سپس مسدود کردن هواپیماهای بدون سرنشین می تواند انتخاب مفیدی باشد.

ZD-GR030-2000-A پارازیت پهپاد دستی از فناوری کد پارازیت دیجیتال هوشمند استفاده می کند. باندهای کنترلی پهپاد را در محدوده 0.3 گیگاهرتز تا 5.8 گیگاهرتز با انتشار سیگنال پارازیت رادیویی مسدود می کند.سپس پهپاد را نمی توان از راه دور کنترل کرد و از مسیر اصلی پرواز دور شد.(ممکن است هواپیمای بدون سرنشین فرود بیاید یا به نقطه شروع بازگردد).با توجه به راندمان بالای فناوری پارازیت ما، فاصله گیر کردن پارازیت ما 2 کیلومتر است و دارای باتری لیتیومی داخلی با طول عمر طولانی 1 ساعت است.با این ویژگی ها، پارازیت ما می تواند از اثربخشی ماموریت های پارازیت اطمینان حاصل کند.این می تواند از مجرمانی که از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام اقدامات غیرقانونی استفاده می کنند جلوگیری کند.باید برای حفاظت از امنیت مکان های مهم و رهبران سیاسی مهم استفاده شود.
ZD-GR030-2000-A مسدود کننده هواپیمای بدون سرنشین دستی توسط شرکت فناوری الکترونیکی Zhejiang Zhongdeng توسعه و تولید شده است.از مزایای این پارازیت می توان به فرکانس پارازیت کامل و زمان کار مداوم طولانی اشاره کرد.به طور گسترده ای برای حفاظت از امنیت کنفرانس های مهم، تجمعات بزرگ و مکان های مهم استفاده می شود.

 

2. توابع

1) می تواند به طور موثر سیگنال کنترل پهپادهای کوچک را با سرعت کم و ارتفاع کم مانند پهپادهای کنترل از راه دور بی سیم و هواپیماهای بدون سرنشین با سیستم ناوبری GPS، Glonass، Beidou تداخل کند.پهپادهای مزاحم از راه دور کنترل نخواهند شد و به نقطه شروع یا فرود برمی گردند

.2) هنگامی که مشخص شد پهپادهای غیرقانونی به منطقه هشدار نزدیک شده یا وارد آن می شوند، دستور گیرنده فوراً آنها را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

3. مزایا

1)فاصله گیر کردن.

کمتر از 2000 متر برای باندهای فرکانسی بالاتر از 800 مگاهرتز (برای فانتوم 3 و فانتوم 4)؛

برای 315 مگاهرتز، 433 مگاهرتز، نسبت پارازیت و فاصله ارتباطی بزرگتر از 1:1.

برای باند دیگر، نسبت پارازیت و فاصله ارتباطی بزرگتر از 0.5:1.

 

 

2 کیلومتر مربع مسدود کننده سیگنال Jammer برای هواپیماهای بدون سرنشین ، طول عمر طولانی 0

2)آنتن (2 آنتن)
یک آنتن یک آنتن متناوب ورود به سیستم است.آنتن دیگر آنتن پنل است.این دو آنتن می توانند در یک آنتن کامل ترکیب شوند.

3)همه باندهای داخل300 تا 2500 مگاهرتز و باندهای پیشرفته شامل 315 مگاهرتز، 433 مگاهرتز، 845 مگاهرتز، 868 مگاهرتز، 900 مگاهرتز، 1.2 گیگاهرتز، 1.3 گیگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز است.پارازیت شامل نوارهای کنترل اصلی پهپاد در بازار فعلی و سایر باندهای کنترلی اصلاح شده است.

4)قدرت RF پایینمجموع توان خروجی هر پنج باند کار در این پارازیت کمتر از 150 وات است.توان در حالت کار کمتر از 100 وات است.

5)منبع تغذیه (باتری لیتیومی داخل دستگاه اصلی)
باتری می تواند از دستگاه پشتیبانی کند تا سیگنال ساطع را کمتر از 1 ساعت (25 درجه سانتیگراد) نگه دارد.
6)وزن دستگاه: 24 کیلوگرم
7)اندازه: 55x36x23cm

ZD-GR030-2000-A قابل حمل همه باند پهپاد jammer.do...

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
2 کیلومتر مربع مسدود کننده سیگنال Jammer برای هواپیماهای بدون سرنشین ، طول عمر طولانی آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!