• پهپاد جهت دار Omni جهت دار Jammer ، سیگنال ثابت Jammer با 9 باند مسدود کننده
پهپاد جهت دار Omni جهت دار Jammer ، سیگنال ثابت Jammer با 9 باند مسدود کننده

پهپاد جهت دار Omni جهت دار Jammer ، سیگنال ثابت Jammer با 9 باند مسدود کننده

جزئیات محصول:

محل منبع: جیانگینگ ، ژجیانگ ، چین
نام تجاری: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
شماره مدل: ZD-GR040-2000-9

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: negotiable
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

گروههای کاری: 9 باند شعاع لرزیدن: 2000 متر
قدرت RF: 180W وزن واحد اصلی: 35 کیلوگرم
ابعاد: 42X22X30cm نام: Drone Directional Drone Jammer ، سیگنال ثابت جمر
برجسته:

دستگاه جاسوسی رادیویی

,

دستگاه متهم برای هواپیماهای بدون سرنشین

توضیحات محصول

پهپاد پهپه جهت دار ثابت همه کاره با 9 باند گیرنده

1. بررسی اجمالی

در زمان فعلی هواپیماهای بدون سرنشین کوچک با سرعت کم و سرعت پرواز کم در غیرنظامیان محبوبیت پیدا می کنند. اما هواپیماهای بدون سرنشین نیز تأثیر منفی بر جامعه دارند. مردم هواپیماهای بدون سرنشین خود را در اطراف فرودگاه و برخی مکانهای شلوغ بازی می کنند. جنایتکاران از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، جاسوسی از پایگاه های نظامی ، پخش اعلامیه و تحویل چیزهای خطرناک استفاده می کنند. هنگامی که هواپیماهای بدون سرنشین با سرعت کم و سرعت پرواز کم به مناطق مهم یا حساس وارد می شوند ، مردم فوراً باید روش های دفع این پهپادها را در لحظه ظهور بدانند. برای افزایش نظارت ، تجهیزات تکنیکی نیز دارای اهمیت هستند.

ZD-GR040-2000-9 پهپاد بدون سرنشینی جهت دار ثابت از فن آوری کد دیجیتال تداخل خودکار استفاده می کند. با انتشار سیگنال تداخل بی سیم ، کانال های کنترل از راه دور پهپاد را مسدود می کند. سپس پهپاد قابل کنترل نیست و از مسیر پرواز اصلی دور می شود. (هواپیمای بدون سرنشین ممکن است فرود بیاید یا به نقطه شروع بازگردد).

ZD-GR040-2000-9 را می توان در هر زمان و در هر آب و هوا مستقر نصب کرد و کار کرد. این می تواند از جنایتکاران با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام کارهای غیرقانونی جلوگیری کند. باید از آن برای محافظت از امنیت اماکن مهم و رهبران مهم سیاسی استفاده شود.

2. توابع

1) این می تواند به طور موثر از راه دور سیگنال کنترل پهپاد کوچک با سرعت کم و ارتفاع کم مانند هواپیماهای بدون سرنشین کنترل از راه دور بی سیم و هواپیماهای بدون سرنشین با GPS ، Glonass ، سیستم ناوبری Beidou را کنترل کند. هواپیماهای بدون سرنشین تداخل شده از راه دور کنترل نخواهند شد و به محل شروع یا زمین برمی گردند.

2) هنگامی که هواپیمای بدون سرنشین غیرقانونی نزدیک یا وارد منطقه هشدار شود ، این مربا بلافاصله آنها را مربع می کند.

3. ویژگی ها

1) دارای 9 باند گیرنده است که شامل گروههای کنترل تقریبا بدون سرنشین در بازار فعلی مانند GPS ، 315MHz ، 433MHz ، 800MHz ، 900MHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz و غیره است.

2) از قدرت RF کم است. کل توان RF این مربا فقط 180 وات (20W در هر باند) است. و این شعاع بزرگ مربع 2000 متر (برای انواع هواپیماهای بدون سرنشین از DJI) (دارای راندمان بسیار متراکم بالاتر از نوع مشابه مربا از شرکت های دیگر است) ;

3) حالت کار : حالت پیش فرض ، حالت دستی. این می تواند باعث شود هواپیماهای بدون سرنشین اقداماتی مانند رفتن به خانه ، زمین و برخی اقدامات دیگر را انجام دهند

4) عملکرد محافظت از خود را دارد. هنگامی که آنتن یا اتصال سیم مشکلی ایجاد شد ، گیربکس زنگ را شروع می کند و مدار داخل را خاموش می کند تا اجزای مهم در برابر آسیب محافظت شود.

5) می تواند در برخی از موقعیت های خاص مانند باران سبک ، برف ، محیط کم دما و بالا کار کند.

6) کل مصرف برق کمتر از 750W است

7) دارای 6 آنتن است که ناحیه انسداد همه جهته را تضمین می کند. این امر باعث می شود اثرات آشفتگی از همه جهت معادل و کافی باشد.

4- مشخصات فنی

1) باند های گیرنده: 315 مگاهرتز ، 433 مگاهرتز ، 800 مگاهرتز ، 900 مگاهرتز ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز و غیره؛

2) شعاع مسدود کردن:

ارتفاع پرواز هواپیماهای بدون سرنشین 2000 متر @ متر ، 100 متر فاصله بین کنترلر و هواپیمای بدون سرنشین روی زمین نیز 100 متر است (برای DJI phantom3 یا فانتوم 4). برای باند های 315MHz / 433MHz: مسافت اتصال به نسبت فاصله ارتباطی بالاتر از 0.5: 1 است (کنترل کننده پهپاد قدرت RF 0.5W است).

3) توان RF: 180W

4) نوع و مقدار آنتن: آنتن همه جهته ، 6 آنتن.

5) منبع تغذیه: 220VAC ، 3A

6) وزن واحد اصلی: 35 کیلوگرم

7) ابعاد: 42X22X30cm

8) ضد آب: IP65

9) دمای کارکرد: -20- + 55 ° C

هواپیماهای بدون سرنشین پهپادی همه جانبه پایدار ZD-GR040-2000-9 - سایپرز ، باشگاه دانش

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
پهپاد جهت دار Omni جهت دار Jammer ، سیگنال ثابت Jammer با 9 باند مسدود کننده آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!