• 4 باند Jamming از 0.9-5.8 Ghz Rc Drone Jammer برای Jamming جهت دار Omni
  • 4 باند Jamming از 0.9-5.8 Ghz Rc Drone Jammer برای Jamming جهت دار Omni
4 باند Jamming از 0.9-5.8 Ghz Rc Drone Jammer برای Jamming جهت دار Omni

4 باند Jamming از 0.9-5.8 Ghz Rc Drone Jammer برای Jamming جهت دار Omni

جزئیات محصول:

محل منبع: جیانگینگ ، ژجیانگ ، چین
نام تجاری: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
شماره مدل: ZD-GR040-2000-4

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: negotiable
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

فرکانس کار: 0.9GHz تا 5.8GHz شعاع لرزیدن: 2000 متر
قدرت RF: 80W وزن واحد اصلی: 35 کیلوگرم
ابعاد: 42X22X30cm
برجسته:

دستگاه جاسوسی رادیویی

,

دستگاه متهم برای هواپیماهای بدون سرنشین

توضیحات محصول

پهباد پهپاد با 4 باند گیربکس از 0.9-5.8GHz می تواند برای نصب مستقیم omni نصب شود

1. بررسی اجمالی

در زمان فعلی هواپیماهای بدون سرنشین کوچک با سرعت کم و سرعت پرواز کم در غیرنظامیان محبوبیت پیدا می کنند. این می تواند در بسیاری از برنامه ها مانند عکاسی هوایی ، نقشه برداری ، مدیریت ترافیک ، بررسی خط برق ، سم پاشی از سموم دفع آفات ، شناسایی ضد تروریسم و ​​نجات مردم توسط افراد مورد استفاده قرار گیرد.

اما هواپیماهای بدون سرنشین نیز تأثیر منفی بر جامعه دارند. مردم هواپیماهای بدون سرنشین خود را در اطراف فرودگاه و برخی مکانهای شلوغ بازی می کنند. جنایتکاران از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، جاسوسی از پایگاه های نظامی ، پخش اعلامیه و تحویل چیزهای خطرناک استفاده می کنند. هنگامی که هواپیماهای بدون سرنشین با سرعت کم و سرعت پرواز کم به مناطق مهم یا حساس وارد می شوند ، مردم فوراً باید روش های دفع این پهپادها را در لحظه ظهور بدانند. برای افزایش نظارت ، تجهیزات تکنیکی نیز دارای اهمیت هستند.

ZD-GR040-2000-4 مسدود کننده پهپاد جهت دار ثابت همه کاره جدیدترین پهپاد هواپیماهای بدون سرنشین است که توسط شرکت الکترونیکی ژجیانگ zhongdeng ما تولید شده است ، با مسئولیت محدود سپر این کانال های کنترل از راه دور پهپاد را با انتشار سیگنال ضربان بی سیم مسدود می کند شامل 4 باند متصل از 0.9-5.8GHz. پس از آن پهپاد نمی تواند از راه دور کنترل شود و از مسیر اصلی پرواز دور شود. (هواپیمای بدون سرنشین ممکن است فرود بیاید یا به نقطه شروع بازگردد).

این مربا قابل نصب است و در هر زمان و در هر آب و هوا کار می کند. این امر می تواند از جنایتکاران با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام کارهای غیرقانونی مانند فعال سازی بمب ، حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، جاسوسی از پایگاه نظامی ، توزیع اعلامیه ، تحویل اشیاء خطرناک و سایر اقدامات مضر جلوگیری کند. باید از آن برای محافظت از امنیت اماکن مهم و رهبران مهم سیاسی استفاده شود.

2. توابع

1) این می تواند به طور موثر از راه دور سیگنال کنترل پهپاد کوچک با سرعت کم و ارتفاع کم مانند هواپیماهای بدون سرنشین کنترل از راه دور بی سیم و هواپیماهای بدون سرنشین با GPS ، Glonass ، سیستم ناوبری Beidou را کنترل کند. هواپیماهای بدون سرنشین تداخل شده از راه دور کنترل نخواهند شد و به محل شروع یا زمین برمی گردند.

2) هنگامی که هواپیمای بدون سرنشین غیرقانونی نزدیک یا وارد منطقه هشدار شود ، این مربا بلافاصله آنها را مربع می کند.

3. ویژگی ها

1) دارای چهار باند گیربکس است که شامل باند های اصلی کنترل پهپاد در بازار فعلی مانند GPS (1.5G) ، 900 مگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز و غیره است.

2) از قدرت RF کم است. کل توان RF این مربا فقط 80W (20W در هر باند) است. و این شعاع بزرگ مربع 2000 متر (برای انواع هواپیماهای بدون سرنشین از DJI) (دارای راندمان بسیار متراکم بالاتر از نوع مشابه مربا از شرکت های دیگر است) ;

3) کل مصرف برق کمتر از 400W است

4) این دستگاه دارای چهار آنتن است که ناحیه انسداد همه جهته را تضمین می کند. این امر باعث می شود اثرات آشفتگی از همه جهت معادل و کافی باشد.

5) حالت کار : حالت پیش فرض ، حالت دستی. این می تواند باعث شود هواپیماهای بدون سرنشین اقداماتی مانند رفتن به خانه ، زمین و برخی اقدامات دیگر را انجام دهند

6) دارای عملکرد محافظت از خود است. هنگامی که آنتن یا اتصال سیم مشکلی ایجاد شد ، گیربکس زنگ را شروع می کند و مدار داخل را خاموش می کند تا اجزای مهم در برابر آسیب محافظت شود.

7) می تواند در برخی از موقعیت های خاص مانند باران سبک ، برف ، محیط با درجه حرارت کم و زیاد کار کند.

4- مشخصات فنی

1) باند های گیرنده: 902-928MHz ، 1559-1610MHz ، 2405-2485MHz ، 5.725-5850MHz ;

2) شعاع پرت کردن: ارتفاع پرواز بدون سرنشین 2000 متر @ 100 متر ، فاصله بین پیش بینی کننده کنترل کننده و هواپیماهای بدون سرنشین روی زمین نیز 100 متر است (برای DJI phantom3 یا 4)

3) توان RF: 80W

4) نوع و مقدار آنتن: آنتن همه جهته ، 4 آنتن.

5) منبع تغذیه: 220VAC ، 3A

6) وزن واحد اصلی: 35 کیلوگرم

7) ابعاد: 42X22X30cm

8) ضد آب: IP65

9) دمای کارکرد: -20- + 55 ° C

ZD-GR040-2000-4 هواپیماهای بدون سرنشین پهپاد جهت دار همه کاره ...

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
4 باند Jamming از 0.9-5.8 Ghz Rc Drone Jammer برای Jamming جهت دار Omni آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!