• ارتباطات بدون سرنشین Jammer ، قابل حمل ، فرکانس Jamming با 0.9GHz-5.8GHz
ارتباطات بدون سرنشین Jammer ، قابل حمل ، فرکانس Jamming با 0.9GHz-5.8GHz

ارتباطات بدون سرنشین Jammer ، قابل حمل ، فرکانس Jamming با 0.9GHz-5.8GHz

جزئیات محصول:

محل منبع: Jiaxing، ژجیانگ، چین
نام تجاری: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
شماره مدل: ZD-GR010

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: negotiable
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: مسدود کننده سیگنال پهپاد فرکانس کاری: 0.9 گیگاهرتز تا 5.8 گیگاهرتز
قدرت RF: 10 وات زمان کار مداوم: 1 ساعت
ابعاد: 27X21.5X10.5 سانتی متر
برجسته:

ضد پارازیت پهپاد

,

مسدود کننده ارتباط هواپیماهای بدون سرنشین

,

جمر ارتباطات پهپاد 5.8 گیگاهرتز

توضیحات محصول

جمر ارتباطی پهپاد، قابل حمل، فرکانس پاراز 0.9-5.8 گیگاهرتز

 

1. بررسی اجمالی

در حال حاضر پهپادهای کوچک با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم در بین غیرنظامیان محبوب شده اند.این می تواند توسط مردم برای بسیاری از کاربردها مانند عکاسی هوایی، نقشه برداری، بررسی خطوط برق، شناسایی ضد تروریسم و ​​نجات افراد استفاده شود.

 

با این وجود، پهپادها نیز تأثیر منفی بر جامعه دارند.مردم با هواپیماهای بدون سرنشین خود در اطراف فرودگاه و برخی مکان های شلوغ بازی می کنند.جنایتکاران از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل مواد مخدر، فرار از زندان و تحویل چیزهای خطرناک استفاده می کنند.هنگامی که پهپادها با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم وارد مناطق مهم یا حساس می شوند، مردم نیاز فوری به دانستن روش های دفع این پهپادها در لحظه ظهور دارند.برای مقابله با این پهپادها، تجهیزات تکنیکی نیز مهم است.

مسدود کننده پهپاد قابل حمل ZD-GR010 از فناوری کد تداخل دیجیتال خودکار استفاده می کند.کانال های کنترل از راه دور را در محدوده فرکانس 0.9 گیگاهرتز تا 5.8 گیگاهرتز مسدود می کند. پهپاد با انتشار سیگنال تداخل بی سیمسپس پهپاد را نمی توان از راه دور کنترل کرد و از مسیر اصلی پرواز دور شد.(پهپاد ممکن است فرود بیاید یا به نقطه شروع بازگردد).این پارازیت دارای باتری داخلی نیز می باشد که کاربر به راحتی آن را تعویض می کند.با تعویض باتری، پارازیت می تواند برای مدت زمان بیشتری در طول برخی از اقدامات پارازیت کار کند.

از این پارازیت می توان برای تشکیل "منطقه پرواز ممنوع" پهپادها استفاده کرد.این می تواند از مجرمانی که از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام کارهای غیرقانونی مانند فعال سازی بمب، حمل مواد مخدر، فرار از زندان، توزیع اعلامیه ها و سایر اقدامات مضر استفاده می کنند، جلوگیری کند.باید برای حفاظت از امنیت مکان های مهم و رهبران سیاسی مهم استفاده شود.

 

مسدود کننده پهپاد قابل حمل ZD-GR010 توسط شرکت فناوری الکترونیکی Zhejiang Zhongdeng با مسئولیت محدود در چین تولید شده است. از مزایای این پارازیت می توان به حمل آسان، فرکانس پارازیت گسترده و باتری داخلی با قابلیت تعویض آسان اشاره کرد.به طور گسترده ای برای حفاظت از امنیت کنفرانس های مهم، تجمعات بزرگ و مکان های مهم استفاده می شود.

 

 

2. توابع

1).این می تواند به طور موثر سیگنال کنترل پهپادهای کوچک را با سرعت کم و ارتفاع کم مانند پهپادهای کنترل از راه دور بی سیم و هواپیماهای بدون سرنشین با سیستم ناوبری GPS، Glonass، Beidou تداخل کند.پهپادهای مزاحم از راه دور کنترل نخواهند شد و به نقطه شروع یا فرود برمی گردند.

2).هنگامی که مشخص شد پهپاد غیرقانونی به منطقه هشدار نزدیک شده یا وارد آن می شود، پارازیت فورا آنها را مسدود می کند.

 

3. مزایا

 

1)باندهای کاری متعدداین محصول شامل تمامی باندهای کنترل از راه دور پهپادهای کوچک با سرعت کم و ارتفاع کم در بازار فعلی می باشد.این باندها شامل 900 مگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز و GPS هستند.

2)پانل عامل دستگاه اصلی مجهز به سوئیچ های باند جداگانه است.از این سوئیچ ها می توان برای انتخاب باندهای تداخل استفاده کرد.

3)مسدود کننده عملکرد محافظت از باتری را دارد.می تواند قدرت و دمای باتری را مرتب کند.برای محافظت از باتری، مسدود کننده می تواند به کاربر یادآوری کند که وقتی باتری کم است، آن را خاموش کند.

4)در صورت نیاز مشتریان، باتری را می توان به راحتی جدا کرد.بنابراین، دستگاه اصلی و باتری را می توان به صورت جداگانه حمل کرد.این ویژگی در حمل و نقل هوایی مفید است.

5)عملکرد محافظت از خود را دارد.هنگامی که اتصال آنتن یا سیم با مشکل مواجه شد، مسدود کننده زنگ هشدار را شروع می کند و مدار داخلی را خاموش می کند تا از قطعات مهم در برابر آسیب محافظت کند.

 

 

 

4.Tفنیمشخصات فنی

 

 

1).باندهای کاری: 5 باند

ناوبری ماهواره ای 1.5G:1559-1606MHz GPS,Glonass,Beidou

پهپاد 2.4G:2405-2483MHz با فرکانس سیگنال کنترلی 2.4G

پهپاد 5.8G:5725-5850MHz با فرکانس سیگنال کنترلی 5.8G

F1, F2: اینها باندهای ویژه ای هستند که تصمیم می گیرند به باندهای پهپاد کشورهای مختلف اشاره کنند.

2).فاصله گیر کردن

کمتر از 1000 متر (برای فانتوم 3 و فانتوم 4، فاصله افقی از کنترلر تا پهپاد 200 متر و ارتفاع پرواز پهپاد 100 متر است)

ارتباطات بدون سرنشین Jammer ، قابل حمل ، فرکانس Jamming با 0.9GHz-5.8GHz 0 

شکل: فاصله گیر کردن

 

 

 

 

3).آنتن ها(2 عدد آنتن)

یک آنتن یک آنتن متناوب ورود به سیستم است.آنتن دیگر آنتن پنل است.این دو آنتن می توانند در یک آنتن کامل ترکیب شوند.

4).منبع تغذیه (باتری لیتیومی داخل دستگاه اصلی)

باتری می تواند دستگاه را برای نگه داشتن سیگنال ساطع حداقل 1 ساعت پشتیبانی کند.زمان انتظار دستگاه کمتر از 24 ساعت نیست.

5).وزن تجهیزات:4 کیلوگرم

6).اندازه:27 × 21.5 × 10.5 سانتی متر

7).ضدآب:در باران ملایم می تواند کار کند

8).عمل :

ابتدا کاربر با استفاده از تلسکوپ از راه دور به دنبال پهپادها می گردد.هنگامی که مشاهده شود که پهپادهای غیرقانونی نزدیک به منطقه هشدار هستند یا وارد آن می شوند، پارازیت کننده جهت اهداف را تحت تاثیر قرار می دهد.علاوه بر این، مسدود کننده را می توان توسط یک نفر اداره کرد.

 

پهپاد قابل حمل ZD-GR010 Jammer.doc

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
ارتباطات بدون سرنشین Jammer ، قابل حمل ، فرکانس Jamming با 0.9GHz-5.8GHz آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!