سیستم مسدود کردن پهپاد چند جهته خودرو با مقاومت در برابر هوا

سیستم مسدود کردن پهپاد چند جهته خودرو با مقاومت در برابر هوا

جزئیات محصول:

نام تجاری: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
شماره مدل: ZD-GR5000A ZD-GR5000A

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: negotiable
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نام: سیستم پارازیت پهپاد همه جهته مدل: ZD-GR5000A
عملکرد: سیستم پارازیت ثابت کاربرد: برای حفاظت از امنیت کنفرانس های مهم، گردهمایی های بزرگ و مکان های مهم.
برجسته:

دستگاه مسدود کننده خودرو

,

مسدود کننده سیگنال خودرو

توضیحات محصول

ZD-GR5000A سیستم متراکم پهپاد همه جهته خودرو

 

 

1. توضیحات

امروزه ، هواپیماهای بدون سرنشین کوچک با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم در غیرنظامیان محبوب می شوند.این می تواند توسط مردم برای بسیاری از برنامه ها مانند عکاسی هوایی ، نقشه برداری ، مدیریت ترافیک ، بررسی خطوط برق ، سمپاشی آفت کش ها ، شناسایی ضد تروریسم و ​​نجات مردم استفاده شود.

با این حال ، هواپیماهای بدون سرنشین نیز تأثیرات منفی بر جامعه دارند.برخی از سرگرمی های هواپیماهای بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین خود را در اطراف فرودگاه و برخی مکان های شلوغ بازی می کنند.جنایتکاران از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، پایگاه های نظامی جاسوسی ، پخش اعلامیه و تحویل چیزهای خطرناک استفاده می کنند.

هنگامی که هواپیماهای بدون سرنشین با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم به برخی مناطق مهم یا حساس وارد می شوند ، مردم باید فوراً از روش های مقابله با این هواپیماهای بدون سرنشین در لحظه ظهور مطلع شوند.علاوه بر تقویت نظارت ، تجهیزات تکنیکی نیز مهم هستند.

ZD-GR5000A سیستم متراکم پهپادی همه جهته خودرو از فناوری کد تداخل دیجیتال اتوماتیک استفاده می کند.با انتشار سیگنال تداخل بی سیم کانال های کنترل از راه دور هواپیمای بدون سرنشین را مسدود می کند.سپس پهپاد نمی تواند از راه دور کنترل شود و از مسیر اصلی پرواز دور شود.(هواپیمای بدون سرنشین ممکن است فرود بیاید یا به نقطه شروع برگردد).

از این سیستم مسدود کردن می توان به عنوان یک سیستم گیربکس ثابت در همه شرایط جوی استفاده کرد.این می تواند از تبهکاران استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام کارهای غیرقانونی مانند فعال سازی بمب ، حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، جاسوسی در پایگاه نظامی ، توزیع جزوه ، تحویل اشیا objects خطرناک و سایر اقدامات مضر جلوگیری کند.باید از آن برای محافظت از امنیت مکانهای مهم و رهبران مهم سیاسی استفاده شود.

این سیستم گیربکس توسط Zhejiang Zhongdeng technology technology Co. Ltd و Beijing HaoyuanYijin Technology Co. Ltd در چین تولید می شود.همچنین توسط اولین م Instituteسسه تحقیقاتی وزارت امنیت عمومی نظارت می شود.از مزایای این سیستم گیربکس حمل آسان ، دقت بالا ، سازگار با محیط زیست است و توسط یک شخص قابل استفاده است.به طور گسترده ای برای محافظت از امنیت در کنفرانس های مهم ، تجمعات بزرگ و مکان های مهم استفاده می شود.

 

 

  1. کارکرد

1) می تواند از راه دور سیگنال کنترل هواپیماهای بدون سرنشین کوچک را با سرعت کم و ارتفاع کم مانند پهپادهای کنترل از راه دور بی سیم و هواپیماهای بدون سرنشین با سیستم GPS ، Glonass ، Beidou تداخل کند.هواپیماهای بدون سرنشین تداخل دار از راه دور کنترل نمی شوند و به نقطه شروع یا زمین برمی گردند.

 

2) هنگامی که مشخص شد هواپیماهای بدون سرنشین غیرقانونی به منطقه هشدار نزدیک یا وارد شده اند ، سیستم گیربکس بلافاصله جهت آنها را تداخل می کند.

 

سیستم های مسدود کردن پهپاد همه جهته ZD-GR5000A وسیله نقلیه ...

 

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
سیستم مسدود کردن پهپاد چند جهته خودرو با مقاومت در برابر هوا آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!