خانه محصولاتپهپاد قابل حمل Jammer

هواپیمای بدون سرنشین پهپاد دستی با فرکانس Jamming 0.9G-5.8G با آنتن های بزرگ زاویه ای جهت دار

گواهی
چین Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD گواهینامه ها
چین Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
کامیون مجهز به کامیون کامل است. فاصله مسدود کننده طولانی و خدمات پس از فروش بسیار خوب است. با تشکر.

—— ادوارد

تحویل در زمان، کنترل کیفیت خوب، عملیات کامل.

—— آقای بنجامین

چت IM آنلاین در حال حاضر

هواپیمای بدون سرنشین پهپاد دستی با فرکانس Jamming 0.9G-5.8G با آنتن های بزرگ زاویه ای جهت دار

هواپیمای بدون سرنشین پهپاد دستی با فرکانس Jamming 0.9G-5.8G با آنتن های بزرگ زاویه ای جهت دار
هواپیمای بدون سرنشین پهپاد دستی با فرکانس Jamming 0.9G-5.8G با آنتن های بزرگ زاویه ای جهت دار

تصویر بزرگ :  هواپیمای بدون سرنشین پهپاد دستی با فرکانس Jamming 0.9G-5.8G با آنتن های بزرگ زاویه ای جهت دار

جزئیات محصول:
محل منبع: Jiaxing، ژجیانگ، چین
نام تجاری: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
شماره مدل: ZD-GR030-2000-5
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: negotiable

هواپیمای بدون سرنشین پهپاد دستی با فرکانس Jamming 0.9G-5.8G با آنتن های بزرگ زاویه ای جهت دار

شرح
نام محصول: مسدود کننده پهپاد دستی فرکانس فشار: 0.9G تا 5.8G
مسدود کردن فاصله: 2 کیلومتر منبع تغذیه: باتری لیتیوم داخلی
ابعاد: 41 سانتی متر X32 سانتی متر X17 سانتی متر ویژگی های ویژه: ایجاد "منطقه پرواز"
برجسته:

drone radio frequency jammer

,

signal jammer for drones

گیرنده پهپادی دستی فرکانس گیرنده 0.9G-5.8G با آنتن های بزرگ جهت دار

 

1. بررسی اجمالی

در چند سال گذشته ، هواپیماهای بدون سرنشین کوچک با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم در غیرنظامیان محبوب شده اند.این می تواند توسط مردم برای بسیاری از برنامه ها مانند عکاسی هوایی ، نقشه برداری ، مدیریت ترافیک ، بررسی خطوط برق ، سمپاشی سموم دفع آفات ، شناسایی ضد تروریسم و ​​نجات افراد مورد استفاده قرار گیرد.


شناخته شده است که هواپیماهای بدون سرنشین نیز تأثیرات منفی بر جامعه دارند.برخی از سرگرمی های هواپیماهای بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین خود را در اطراف فرودگاه و برخی مکان های شلوغ بازی می کنند.جنایتکاران از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، پایگاه های نظامی جاسوسی ، پخش اعلامیه و تحویل چیزهای خطرناک استفاده می کنند.
هنگامی که هواپیماهای بدون سرنشین با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم به برخی مناطق مهم یا حساس وارد می شوند ، مردم باید فوراً بدانند که روش مقابله با این هواپیماهای بدون سرنشین در لحظه ظهور چیست.برای افزایش نظارت ، تجهیزات تکنیکی نیز مهم هستند. مسدودکننده پهپاد دستی ZD-GR030-2000-5 از فناوری کد تداخل دیجیتال خودکار استفاده می کند. این کانال های کنترل از راه دور هواپیمای بدون سرنشین را در محدوده فرکانس 0.9GHz تا 5.8GHz با انتشار تداخل بی سیم مسدود می کند علامت.سپس پهپاد نمی تواند از راه دور کنترل شود و از مسیر اصلی پرواز دور شود.(هواپیمای بدون سرنشین ممکن است فرود بیاید یا به نقطه شروع برگردد).در مقایسه با مسدودکننده های مشابه سایر شرکت ها ، مسدودکننده دستی ZD-GR030-2000-5 دارای زاویه جهت بزرگتری است که به آن امکان می دهد تا یک "منطقه ممنوع پرواز" از هواپیماهای بدون سرنشین ایجاد کند.این می تواند از تبهکاران استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام کارهای غیرقانونی مانند حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، توزیع جزوه ، تحویل اشیا dangerous خطرناک و سایر اقدامات مضر جلوگیری کند.باید از آن برای محافظت از امنیت مکانهای مهم و رهبران مهم سیاسی استفاده شود.


گیرکننده هواپیمای بدون سرنشین دستی ZD-GR030-2000-5 توسط Zhejiang Zhongdeng Technology Co.Ltd تولید شده است.از مزایای این گیرکننده می توان به محدوده فرکانس متراکم ، زاویه جهت بزرگ اشاره کرد و می تواند توسط یک شخص کار کند.این به طور گسترده ای برای محافظت از امنیت در کنفرانس های مهم ، تجمعات بزرگ و مکان های مهم استفاده می شود.

 

2. توابع

1) می تواند از راه دور سیگنال کنترل هواپیماهای بدون سرنشین کوچک را با سرعت کم و ارتفاع کم مانند پهپادهای کنترل از راه دور بی سیم و هواپیماهای بدون سرنشین با سیستم GPS ، Glonass ، Beidou تداخل کند.هواپیماهای بدون سرنشین تداخل شده از راه دور کنترل نخواهند شد و به نقطه آغازین برمی گردند

.2) هنگامی که مشخص شد هواپیماهای بدون سرنشین غیرقانونی به منطقه هشدار نزدیک یا وارد شده اند ، مسدود کننده بلافاصله جهت آنها را تداخل می کند.

 

3. مزایا

1)چند باند کاری.این محصول شامل تمام باندهای کنترل از راه دور هواپیماهای بدون سرنشین کوچک با سرعت کم و ارتفاع کم در بازار فعلی است.این باندها شامل 900 مگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز و GPS هستند.

2)توان RF کمکل توان خروجی هر پنج باند کاری موجود در این مسدود کننده 20 وات است.این مسدود کننده همچنین دارای فاصله تداخل طولانی 1100 متر است.
3)آنتن دارای زاویه جهت زیادی است.زاویه گیر کردن برای جهت افقی 90 درجه و جهت عمودی 60 درجه است.وقتی مردم آنتن را کار می کنند ، نیازی به هدف گرفتن ندارند بلکه فقط باید آنتن را به سمت جهت کلی هدایت کنند. بنابراین ، مسدود کننده می تواند یک منطقه محافظتی بزرگ ایجاد کند.و مسدودکننده می تواند در هنگام ورود هواپیماهای بدون سرنشین به چندین منطقه دخالت کند.

4) به دلیل محافظت زیاد از مسدود کردن ،ساختن "منطقه پرواز ممنوع" برای مردم آسان است.و منبع تغذیه باعث می شود تا مسدود کننده 2.5 ساعت کار کند و در نتیجه "ممنوع بودن پرواز منطقه" را تضمین می کند.
5)عملکرد محافظت از خود را دارد.هنگامی که اتصال آنتن یا سیم دچار مشکل شد ، مسدود کننده زنگ هشدار را شروع کرده و مدار داخلی را خاموش می کند تا از اجزای مهم در برابر آسیب محافظت کند.
 

 

4. مشخصات فنی

1) باندهای کاری: 5 باند
ناوبری ماهواره ای 1.5G: GPS 1559-1606MHz ، Glonass ، Beidou
2.4G: پهپاد 2405-2483MHz با فرکانس سیگنال کنترل 2.4G
5.8G: پهپاد 5725-5850MHz با فرکانس سیگنال 5.8G کنترل
F1، F2: این باند های خاص هستند که تصمیم گرفته می شود به باند های هواپیماهای بدون سرنشین کشورهای مختلف اشاره کنند.
2) مسدود کردن فاصله
کمتر از 2000 متر (برای فانتوم 3 و فانتوم 4 ، فاصله افقی از کنترل کننده تا هواپیمای بدون سرنشین 100 متر و ارتفاع پرواز هواپیمای بدون سرنشین 100 متر است)

هواپیمای بدون سرنشین پهپاد دستی با فرکانس Jamming 0.9G-5.8G با آنتن های بزرگ زاویه ای جهت دار 0

3) آنتن (2 آنتن)
یک آنتن ، آنتن دوره ای ورود به سیستم است.آنتن دیگر آنتن پنلی است.این دو آنتن می توانند در یک آنتن کامل ترکیب شوند. زاویه گیر کردن 90 درجه برای جهت افقی و 60 درجه برای جهت عمودی است
4) منبع تغذیه (باتری لیتیوم در داخل دستگاه اصلی)
باتری می تواند از دستگاه پشتیبانی کند تا سیگنال را کمتر از 2.5 ساعت نگه دارد.زمان انتظار دستگاه کمتر از 24 ساعت نیست.
5) وزن تجهیزات: 8 کیلوگرم
6) اندازه: 41X32X17cm
7) ضد آب: می تواند باران کم نور را کار کند
8) عملکرد: ابتدا کاربر با استفاده از تلسکوپ از راه دور به دنبال هواپیماهای بدون سرنشین می رود.هنگامی که مشاهده می شود هواپیماهای بدون سرنشین غیرقانونی به منطقه هشدار نزدیک یا وارد می شوند ، مسدود کننده جهت ها را با هدف تداخل می دهد.علاوه بر این ، مسدودکننده می تواند توسط یک شخص کار کند.

 

ZD-GR030-2000-5 پهپاد دستی Jammer.doc


 

اطلاعات تماس
Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD

تماس با شخص: Lai guanzhong

تلفن: 86-13750738092

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)