خانه محصولاتپهپاد سیگنال جمر

0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین

گواهی
چین Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD گواهینامه ها
چین Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
کامیون مجهز به کامیون کامل است. فاصله مسدود کننده طولانی و خدمات پس از فروش بسیار خوب است. با تشکر.

—— ادوارد

تحویل در زمان، کنترل کیفیت خوب، عملیات کامل.

—— آقای بنجامین

چت IM آنلاین در حال حاضر

0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین

0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین
0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین 0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین 0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین 0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین 0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین

تصویر بزرگ :  0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین

جزئیات محصول:
محل منبع: Jiaxing، ژجیانگ، چین
نام تجاری: Zhejiang Zhongdeng Electronic Technology
شماره مدل: ZD-GR010
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: negotiable

0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین

شرح
نام محصول: پهپاد سیگنال جمر فرکانس کار: 0.9 گیگاهرتز تا 5.8 گیگاهرتز
مسدود کردن فاصله: 1000M RF قدرت: 10W
ابعاد: 27X21.5X10.5 سانتی متر زاویه جهت دار: 90 درجه برای جهت افقی و 60 درجه برای عمودی
برجسته:

anti drone jammer

,

drone communication jammer

0.9-5.8GHz فرکانس کاری قابل حمل سیگنال پهپاد قابل حمل با قدرت RF پایین

 

1. بررسی اجمالی

در زمان فعلی ، هواپیماهای بدون سرنشین کوچک با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم در غیرنظامیان محبوب می شوند.این می تواند توسط مردم برای بسیاری از برنامه ها مانند عکاسی هوایی ، نقشه برداری ، مدیریت ترافیک ، بررسی خطوط برق ، سمپاشی آفت کش ها ، شناسایی ضد تروریسم و ​​نجات مردم استفاده شود.

 

با این وجود ، هواپیماهای بدون سرنشین نیز تأثیرات منفی بر جامعه دارند.مردم هواپیماهای بدون سرنشین خود را در اطراف فرودگاه و برخی مکان های شلوغ بازی می کنند.جنایتکاران از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، پایگاه های نظامی جاسوسی ، پخش اعلامیه و تحویل چیزهای خطرناک استفاده می کنند.هنگامی که هواپیماهای بدون سرنشین با سرعت کم و ارتفاع پرواز کم به برخی مناطق مهم یا حساس وارد می شوند ، مردم باید فوراً از روش های منع حمل این هواپیماهای بدون سرنشین در لحظه ظهور مطلع شوند.برای افزایش نظارت ، تجهیزات فنی نیز مهم است.

مسدودکننده پهپاد قابل حمل ZD-GR010 از فناوری کد تداخل دیجیتال اتوماتیک استفاده می کند.این کانالهای کنترل از راه دور را در محدوده فرکانس 0.9GHz تا 5.8GHz مسدود می کند هواپیمای بدون سرنشین با انتشار سیگنال تداخل بی سیم.سپس پهپاد نمی تواند از راه دور کنترل شود و از مسیر اصلی پرواز دور شود.(هواپیمای بدون سرنشین ممکن است به زمین شروع شود یا به نقطه شروع بازگردد). تمام توان RF این مسدود کننده فقط 10 وات است که مانع از تابش شدید کارکنان می شود و از بدن آنها محافظت می کند.

از این گیرکننده می توان برای ایجاد "ممنوعیت پرواز منطقه" هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کرد.این می تواند از تبهکاران استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام کارهای غیرقانونی مانند فعال سازی بمب ، حمل مواد مخدر ، فرار از زندان ، جاسوسی در پایگاه نظامی ، توزیع جزوه ، تحویل اشیا objects خطرناک و سایر اقدامات مضر جلوگیری کند.باید از آن برای محافظت از امنیت مکانهای مهم و رهبران مهم سیاسی استفاده شود.

 

مسدودکننده هواپیمای بدون سرنشین قابل حمل ZD-GR010 توسط Zhejiang Zhongdeng technology technology Co. Ltd در چین تولید می شود.از مزایای این گیرکننده حمل آسان ، دقت بالا ، سازگار با محیط زیست است و توسط یک شخص قابل استفاده است.به طور گسترده ای برای محافظت از امنیت در کنفرانس های مهم ، تجمعات بزرگ و مکان های مهم استفاده می شود.

 

 

2. توابع

1)این می تواند از راه دور سیگنال کنترل هواپیماهای بدون سرنشین کوچک را با سرعت کم و ارتفاع کم مانند پهپادهای کنترل از راه دور بی سیم و هواپیماهای بدون سرنشین با سیستم GPS ، Glonass ، Beidou تداخل کند.هواپیماهای بدون سرنشین تداخل دار از راه دور کنترل نمی شوند و به نقطه شروع یا زمین برمی گردند.

2)هنگامی که مشخص شد پهپاد غیرقانونی به منطقه هشدار نزدیک یا وارد شده است ، مسدود کننده بلافاصله آنها را مسدود می کند.

 

3. مزایا

 

1)چند باند کاری این محصول شامل تمام باندهای کنترل از راه دور هواپیمای بدون سرنشین کوچک با سرعت کم و ارتفاع کم در بازار فعلی است.این باندها شامل 900 مگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز و GPS هستند.

2)توان RF کم کل توان خروجی هر پنج باند کاری موجود در این مسدود کننده 10 وات است.این مسدود کننده همچنین دارای فاصله تداخل طولانی 1000 متر است (برای فانتوم 3 و فانتوم 4).

3)دستگاه اصلی را می توان با آنتن جدا کرد.آنتن به صورت تفنگ طراحی شده و دارای وزن سبک 700 گرم است.آنتن را می توان به مدت طولانی توسط یک دست کار کرد.همچنین می توان آنتن را روی دستگاه اصلی تشکیل داد تا کل دستگاه ساخته شود.

4)آنتن دارای زاویه جهت زیادی است. وقتی مردم آنتن را کار می کنند ، نیازی به هدف گرفتن ندارند بلکه فقط باید آنتن را به سمت جهت کلی هدایت کنند.بنابراین ، مسدود کننده می تواند یک منطقه محافظتی بزرگ ایجاد کند.و مسدودکننده می تواند در هنگام ورود هواپیماهای بدون سرنشین به چندین منطقه دخالت کند.

5) به دلیل محافظت زیاد از مسدود کردن ، برای مردم آسان است که "منطقه پرواز ممنوع" ایجاد کنند"و منبع تغذیه می تواند مسدودکننده را به مدت 1 ساعت ادامه دهد که اطمینان حاصل کند "ممنوع بودن پرواز منطقه" است.

6)صفحه کار دستگاه اصلی مجهز به سوئیچ باند منفرد است. از این کلیدها می توان باند های تداخل را انتخاب کرد.

7)مسدود کننده عملکرد محافظت از باتری را دارد.این می تواند قدرت و دما را تنظیم کند.برای محافظت از باتری ، پارازیت می تواند به کاربر یادآوری کند که هنگام کم شدن شارژ باتری آن را خاموش کند.

8)در صورت نیاز مشتری می توان باتری را به راحتی خاموش کرد. بنابراین دستگاه اصلی و باتری به صورت جداگانه قابل حمل هستند.این ویژگی در هواپیما مفید است.

9)عملکرد محافظت از خود را دارد. هنگامی که اتصال آنتن یا سیم دچار مشکل شد ، مسدود کننده زنگ هشدار را شروع کرده و مدار داخلی را خاموش می کند تا از اجزای مهم در برابر آسیب محافظت کند.

10)این می تواند در برخی شرایط خاص کارساز باشد مانند باران کم ، برف و دمای پایین محیط وحشی.

 

 

4. تیتباری مشخصات فنی

 

 

1)باندهای کاری: 5 باند

ناوبری ماهواره ای 1.5G: GPS 1559-1606MHz ، Glonass ، Beidou

2.4G: پهپاد 2405-2483MHz با فرکانس سیگنال کنترل 2.4G

5.8G: هواپیمای بدون سرنشین 5725-5850MHz با فرکانس سیگنال کنترل 5.8G

F1، F2: این باند های خاص هستند که تصمیم گرفته می شود به باند های هواپیماهای بدون سرنشین کشورهای مختلف اشاره کنند.

2)مسدود کردن فاصله

کمتر از 1000 متر (برای فانتوم 3 و فانتوم 4 ، فاصله افقی از کنترل کننده تا هواپیمای بدون سرنشین 200 متر و ارتفاع پرواز هواپیمای بدون سرنشین 100 متر است)

0.9-5.8GHz فرکانس کار قابل حمل Drone Signal Signal Jammer با توان RF پایین 0 

شکل: فاصله گیر کردن

 

 

 

 

3)آنتن ها(2 آنتن)

یک آنتن ، آنتن دوره ای ورود به سیستم است.آنتن دیگر آنتن پنلی است.این دو آنتن می توانند در یک آنتن کامل قرار بگیرند.

4)منبع تغذیه (باتری لیتیوم در داخل دستگاه اصلی)

باتری می تواند پشتیبانی کند تا دستگاه سیگنال خود را برای مدت زمان کمتر از 1 ساعت حفظ کند.زمان انتظار دستگاه کمتر از 24 ساعت نیست.

5)وزن تجهیزات:4 کیلوگرم

6)اندازه: 27´21.5´10.5 سانتی متر

7)ضدآب:می تواند در زیر باران سبک کار کند

8)عمل :

ابتدا کاربر با استفاده از تلسکوپ از راه دور بدنبال هواپیماهای بدون سرنشین است.هنگامی که مشاهده می شود هواپیماهای بدون سرنشین غیرقانونی به منطقه هشدار نزدیک یا وارد می شوند ، مسدود کننده جهت ها را با هدف تداخل می دهد.علاوه بر این ، مسدودکننده می تواند توسط یک شخص کار کند.

 

ZD-GR010 هواپیمای بدون سرنشین قابل حمل Jammer.doc

اطلاعات تماس
Zhejaing Zhongdeng Electronics Technology CO.,LTD

تماس با شخص: Lai guanzhong

تلفن: 86-13750738092

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)